Compeko - flexibilný partner pre vaše podnikanie

Prinášame riešenia šité na mieru, ktoré sú obsiahnuté v jednom softvéri. Tvoríme otvorený a zároveň komplexný systém, ktorý je možné prispôsobiť akejkoľvek vašej špecifickej požiadavke. Okrem aktualizácií platnej legislatívy, sledujeme aj najnovšie trendy a prinášame vám neustále vylepšenia.

Tím odborníkov

O vašu spokojnosť sa stará stabilný tím špičkových odborníkov, programátorov, konzultantov a analytikov s niekoľkoročnými skúsenosťami v oblasti ekonomických softvérov.

Skúsenosti a tradícia

Pôsobíme na trhu úspešne už 25 rokov s celoslovenským pokrytím. Vychádzame z našich skúseností a expertíz a zakladáme si na kvalite našich služieb a stabilnom udržateľnom vývoji.

Flexibilita

Softvér Fénix bol dizajnovaný ako otvorený systém s rozsiahlymi možnosťami prispôsobenia sa individuálnym potrebám klientov. Nielen požiadavky našich zákazníkov si vyžadujú flexibilitu, ale takisto aj turbulentná doba. Tvoríme systém, ktorý bude partnerom vo vašom tempe podnikania.

Zmysel pre detail

V našich produktoch a službách sme mysleli na všetko aj za vás. Samozrejmosťou je prepojenie a kompatibilita jednotlivých modulov softvéru a mnoho iných detailov, ktoré vám ušetria čas a zjednodušia prácu.

Bezpečnosť dát

Bezpečnosť dát je našou najvyššou prioritou. Dáta sú tým najdrahším a zároveň najcennejším aktívom, a preto má náš systém zabudované viacúrovňové funkcie, ktoré zabraňujú strate užívateľských dát. Kopírovanie, zálohovanie a obnovu dát vieme nastaviť aj individuálne podľa vašich potrieb.

Aktuálna legislatíva

Aktualizácie podľa platnej legislatívy zabezpečujeme už od roku 1990. Absolútna zhoda informačného systému so zákonmi, normami či nariadeniami je našou silnou stránkou a včasné aktualizácie sú samozrejmosťou.